Sobota, 23 marca 2019. Imieniny Feliksa, Konrada, Zbysławy

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkonym w Wieliczkach

13 października 2017r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości udział wzięli nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy oświaty z Wieliczek i Cimoch. Na spotkanie przybył również pan wójt Jarosław Kuczyński.


Akademię rozpoczęła pani Justyna Woronko, witając wszystkich przybyłych gości. Następnie odśpiewano hymn, po czym podopieczni szkoły tańca „Promenada” zaprezentowali polkę, cha-chę oraz walc angielski. Tancerze zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Potem uczniowie z klas IV, VII i III gimnazjum przestawili krótkie humorystyczne scenki.
Po inscenizacji głos zabrał dyrektor Marek Dobrzyń, który podziękował pani Justynie Woronko i panu Piotrowi Bruzgo za przygotowanie występu. Następnie przemowę wygłosił wójt gminy, który wręczył nagrody dla pana Marka Dobrzyń, pana Stanisława Buckiego, pani Sylwii Balińskiej oraz pana Romana Siedleckiego. Później dyrektor nagrodził nauczycieli i pracowników oświaty. Na koniec wójt gminy przyznał dwa wyróżnienia pieniężne dla Oliwii Masłowskiej i Krzysztofa Jankowskiego za działalność w zespole Wielczanie.
Po zakończonej uroczystości nauczyciele udali się na poczęstunek do świetlicy, a uczniowie wrócili do domu.

Małgorzata Chajewska (IIIA)
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa w Wieliczkach oraz opublikowany na portalu Wieliczki: Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkonym w Wieliczkach
Oceń artykuł:

(0)