Sobota, 23 marca 2019. Imieniny Feliksa, Konrada, Zbysławy

Podziel się:

Podziel się:

Bal Karnawałowy w SP Wieliczki

Zgodnie z tradycją, 19 stycznia w Szkole Podstawowej w Wieliczkach odbył się Bal Karnawałowy. Zabawę prowadziły panie ze szkoły tańca Tanmuz. Wspaniała muzyka, ciekawe zabawy i konkursy spowodowały, że był to wyjątkowy dzień.

Bardzo ważnym momentem, był pokaz taneczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentowali swoje umiejętności, nabyte podczas cotygodniowych lekcji tańca. Dodatkową atrakcją był konkurs na „Najpiękniejszy strój karnawałowy” zorganizowany przez p. Martę Karniej i Izabelę Nalewajko. Obrady komisji konkursowej były bardzo burzliwe, trudno było spośród tylu pięknych, ciekawych i pomysłowych strojów wybrać najpiękniejszy. Nagrodzeni w kategorii klas I – III:

I miejsce – Filip Banaś kl. IIa,

II miejsce – Malwina Gładyszewska kl. IIIb,

III miejsce – Maja Bruzgo kl. IIIb;

Wyróżnieni: Kuba Paczyński kl. IIa, Kacper Dzwonkowski kl. IIIa, Wiktoria Żurawska kl. IIb, Joanna Sulżycka kl. IIIa, Kamil Panek kl. IIIa, Zuzanna Wojnowska kl. IIIb.

W kategorii klas IV – VI :

I miejsce – Maja Gładyszewska kl. IV,

II miejsce – Daria Romotowska kl. Va,

III miejsce – Adrianna Sulżycka kl. Va,

Wyróżnieni: Zofia Kozłowska kl. VIa, Julita Kalicka kl. Vb.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa w Wieliczkach oraz opublikowany na portalu Wieliczki: Bal Karnawałowy w SP Wieliczki
Oceń artykuł:

(0)