Turniej Tenisa Stołowego w Małym Olecku

2017-11-10 10:21:50(ost. akt: 2017-11-10 10:30:53)

Autor zdjęcia: Waldemar Czarniecki

5 listopada w świetlicy w Małym Olecku zebrali się miłośnicy tenisa stołowego z całego sołectwa - Małe Olecko, Nowy Młyn, Starosty. Do walki o zwycięstwo stanęło 17 zawodników.
Młodsi (do lat 18) walczyli o Puchar Sołtysa, starsi (powyżej lat 18) stoczyli bój o Puchar Radnego.

Zawodnikom kibicowały całe rodziny, koledzy i sąsiedzi. Po zaciętych meczach wyłoniono zwycięzców.

W młodszej kategorii zwyciężył Krzysztof Jankowski. Drugie miejsce zajął Hubert Kalicki, a na trzecim miejscu uplasował się Patryk Kozłowski.

Wśród starszych zawodników najlepszy okazał się Marcin Bokuniewicz. Drugą lokatę zdobył Kamil Pawluczyk. Trzecie miejsce wywalczył Mariusz Przybylak.

Zwycięzcom puchary, dyplomy i atrakcyjne nagrody wręczyli wójt gminy Wieliczki Jarosław Kuczyński oraz organizatorzy turnieju: Danuta Korszun i Andrzej Jankowski.