Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Andrzejki w Wieliczkach

2014-12-02 15:36:52 (ost. akt: 2014-12-02 15:40:59)

Autor zdjęcia: Marta Karniej

W czwartek, 27 listopada 2014r. w Szkole Podstawowej w Wieliczkach odbyła się zabawa andrzejkowa.

Wiele radości sprawiło uczniom rzucanie monetą do wody i jedzenie jabłka wiszącego na sznurku. Wymagało to nie lada zręczności.

Zabawa w kolorowe balony, z których należało uwolnić wróżbę, dmuchając balon tak długo, aż pęknie, wywołała ogromne emocje wśród publiczności. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się przebijanie serduszek z imionami przyszłych sympatii oraz zabawa w „czarodziejski kuferek”.

Ani młodszym, ani starszym dzieciom nie brakowało sił podczas tańców i zabaw przy muzyce. Na uczniów czekał również słodki poczęstunek w klasach. Tradycyjnie, inicjatorem tegorocznej imprezy był Samorząd Uczniowski pod opieką p. Marty Karniej. Zabawy andrzejkowe prowadziły: Zosia Kozłowska, Gosia Chajewska, Asia Kuklińska i Martyna Putra.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. KWW Jana Kopiczko #1593059 | 91.233.*.* 2 gru 2014 21:46

    Szanowni Państwo, pragnę serdecznie podziękować moim wyborcom za okazane zaufanie, życzliwość oraz oddane głosy. Dziękuję rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom i wszystkim osobom wspierającym mnie w kampanii wyborczej, a także kandydatom z listy KWW Jana Kopiczko za udział w wyborach. Pragnę raz jeszcze wyrazić wdzięczność wszystkim osobom, które zdecydowały się nam zaufać. Gratuluję nowo wybranym radnym Rady Gminy Wieliczki, życzliwość i zaufanie, jakim zostaliście obdarzeni niech będą wyzwaniem do rzetelnego sprawowania mandatu radnego. Gratuluję również swojemu kontrkandydatowi wygranych wyborów. Z poważaniem Jan Kopiczko

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages