Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Mirosław Borowski przewodniczącym Rady Gminy w Wieliczkach

2014-12-01 14:46:04 (ost. akt: 2014-12-01 14:50:33)

Autor zdjęcia: Marta Ankianiec

W Wieliczkach odbyła się pierwsza sesja nowo wybranej Rady Gminy. Radni wybrali przewodniczącego oraz wiceprzewodniczących rady.

Sesje otworzył i prowadził najstarszy wiekiem radny, czyli Jankowski Andrzej. Nowo wybrani radni z rąk Barbary Masłowskiej, przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej odebrali zaświadczenia o wyborze i złożyli ślubowanie.

Spośród siebie wybrali przewodniczącego Rady Gminy oraz wiceprzewodniczących. Przewodniczącym został Mirosław Borowski, a wiceprzewodniczącymi Andrzej Jankowski i Marzanna Anuszkiewicz.

Na kolejnej sesji ślubowanie złoży wójt Jarosław Kuczyński.

mag
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (67) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. kostuś #1602296 9 gru 2014 18:17

  kim jest hejter? Hejter nie ma nic do powiedzenia co mogłoby być uznane za sensowne, merytoryczne czy oryginalne. Jego celem jest przelanie na klawiaturę negatywnych emocji, które spowodują, że hejter „zaistnieje”, zostanie zauważony. Po prostu uważa, że Internet to świetne miejsce aby się wyżyć na drugiej osobie. Często ofiarami hejterów są ludzie bardzo młodzi, których psychika dopiero kształtuje się i każdy przejaw hejtingu wpływa na nich bardzo negatywnie. Hejterów powinno zamykać się w zakładach zamkniętych bez dostępu do Internetu.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. ślachetny wójt #1601818 | 217.99.*.* 9 gru 2014 12:46

  " Wójt ślubował, że dochowa wierności prawu..." Tak jak podczas kampanii wyborczej, zamieszczając służbowe pisma z danymi osobowymi konkurencji w swoich gazetkach wyborczych, nazywając ich donosicielami ? Albo " umarzając " karę rolnikowi na potrzeby kampanii. Ale nie ma obawy, wyjaśnimy to wszystko ZGODNIE Z PRAWEM.

  Ocena komentarza: warty uwagi (13) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. zatroskany #1601387 | 217.99.*.* 9 gru 2014 07:27

   Czy z tym osobnikiem piszącym na zielono naprawdę wszystko w porządku. Nie wysilaj się z tymi mądrościami, w Norach i Gąsiorówku i tak nikt nie wie o co ci chodzi. Mów jak prosty wiejski weterynarz.

   Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. dziadzio #1599456 7 gru 2014 19:28

   kim jest hejter? Hejter nie ma nic do powiedzenia co mogłoby być uznane za sensowne, merytoryczne czy oryginalne. Jego celem jest wyklikanie na klawiaturze negatywnych emocji, które spowodują, że hejter „zaistnieje”, zostanie zauważony. Jak Herostrates jest owładnięty obsesją zyskania wiecznej sławy. No cóż, po prostu uważa, że Internet to świetne miejsce aby się wyżyć na drugiej osobie i zapomina, że sława w Internecie jest raczej krótkotrwała. Celowo nie używamy tutaj słowa „ internaucie” bo po drugiej stronie monitora siedzi żywy człowiek, odczuwający, przeżywający, posiadający swoją własną wrażliwość. Często są to ludzie bardzo młodzi, których psychika dopiero kształtuje się i każdy przejaw hejtingu wpływa na nich bardzo negatywnie. Niestety ani hejterów, ani hejtowanych nie brakuje.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-15) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. dziadzio #1599448 7 gru 2014 19:23

   Wiadomo, że zwykły Kowalski nie wraca do domu z pracy i nie siada przed komputerem, żeby wypisywać bluzgi w internecie. Takie rzeczy piszą osoby które cierpią z pwodu, że ktoś odniósł sukces – mówi psycholog społeczny, dr Wiesław Bryła.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (67)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages