Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Dzień Rodziny w Wieliczkach

2014-06-09 16:59:54 (ost. akt: 2014-06-09 17:04:55)

Autor zdjęcia: Archiwum GOK

W niedzielę, 1 czerwca mieszkańcy gminy Wieliczki bawili się na festynie sportowo-rekreacyjnym z okazji Dni Rodziny.


Festyn rozpoczął się mszą św. w intencji rodzin w Kościele NMP w Wieliczkach. Następnie uczestnicy udali się na plac przy Szkole Podstawowej w Wieliczkach, gdzie czekało na nich wiele  atrakcji.

Impreza ta była doskonałą okazją do zaprezentowania dorobku artystycznego dzieci i młodzieży z miejscowych placówek oświatowych oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Wieliczkach.

Na scenie można było podziwiać taneczne i wokalne występy dzieci oraz młodzieży. Najmłodsi  mogli skorzystać z takich atrakcji jak: wspólne zabawy taneczne, malowanie twarzy, modelowanie zwierząt z balonów, zjeżdżalnie pneumatyczne i trampolina.

Organizatorzy zadbali również o część sportowo-rekreacyjną. Na stadionie sportowym odbyły się potyczki rodzinne w formie ciekawych konkurencji sprawnościowych, w których do wygrania były atrakcyjne nagrody. Odbył się również Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt, zakończenie Małej Ligi Piłki Nożnej szkoły podstawowej oraz zakończenie Szkolnej Ligi  Piłki Nożnej gimnazjum.

Ostatnim punktem imprezy  było rozstrzygnięcie i wręczenie nagród  w konkursach: plastycznym Szczęśliwa Rodzina w Unii Europejskiej, Sportowych Potyczkach Rodzinnych oraz Quizie Wiedzy o Unii Europejskiej.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. fereik i małgosia #1421628 | 83.9.*.* 20 cze 2014 06:49

  Dzień Rodziny w Cimochach pięknie ubarwiły swym występem Panie z KG WIELCZANKI z Wieliczek . Dlaczego Dzień Rodziny w Wieliczkach odbył się bez naszych śpiewających Pań ? gdzieś nas doceniają a u nas, nas w du mają . Pani D. G. O .K NIECH się Pani rusza , to wszystkim wyjdzie nam na dobre , no i Pani przy okazji może trochę sadełka straci . Lenistwo niedbalstwo i wygoda pracowników i to wszystko a szkoda .

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. dojenie owieczek #1415004 | 79.184.*.* 11 cze 2014 07:43

   ks. Antoni doi swoje owieczki przy kazdej okazji : a to Dni Rodziny, a to święcenie krzyża, a to iprezy strażackie, a to święcenie pol itp. i wszystkie imprezy pod nadchodzące wybory i wszystkie " przy okazji " ostro zakrapiane. Ten Lud bierze wszystko.

   Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages